Räägime parasiitidest.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Räägime parasiitidest.

Postitamine  Evelin on Reede Apr 04, 2014 12:43 pm

Tere.
Minul on plaanis oma väikesele lambakarjale teha enne suvekoplisse laskmist parasiiditõrje, nii sise- kui välisparasiitide vastu. Rääkisin oma loomaarstiga ja tema ütles, et selliseid preparaate müüakse tavaliselt väga suures koguses ja väikesele lambapidajale lähevad ained kalliks maksma. Kuidas on lood Teiega, kas kellelgi näiteks on tellitud suurem kogus kui omal ära kulub ja oleks nõus seda teistega jagama? Milliseid sise- ja välisparasiidi vastaseid ravimeid Teie oma lammastele/kitsedele manustate? Kuidas Te seda teete ja kui hästi nad toimivad?

Kõike head,
Evelin

Evelin

Postituste arv : 14

Tagasi üles Go down

Re: Räägime parasiitidest.

Postitamine  Kitsemamma on Reede Apr 04, 2014 4:39 pm

Huvitav loomaarst. Teab küll, et kogused on suured, aga miks ta siis sulle ei müü väikest kogust, või ise ei tee süsti??? Mul on omal kitsed ja olen kasutanud Ivermectiini- see on nii sise-, kui välisparasiitide vastu süstelahus. Sobib ka lammastele. Siinne loomaarst teeb vabalt süstid soodsalt ära. Ei pea tervet kanistrit ostma Very Happy . Sellel on muidugi ka lihasöömise keelu aeg vist 60 päeva.
Aga toimib kiirelt ja efektiivselt.

Kitsemamma

Postituste arv : 9

Tagasi üles Go down

Postitamine  Evelin on Püh Apr 06, 2014 1:44 pm

Minu loomade arst kahjuks sellist varianti ei paku. Tuleb ise erinevaid alternatiive leida.

Evelin

Postituste arv : 14

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles