Juustu laagerdumine

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Juustu laagerdumine

Postitamine  pipi on Reede Juun 03, 2011 5:52 pm

kallid juustumeistrid!
Kuidas toimub teil juustude laagerdamine? Mina hoian juustud jahutuskapis umbes 10-12 kraadi juures. Kõik oleks hea aga juust kipub hallitama minema, kuidas selle probleemi olete lahendanud teie? Mina nüüd pesen juustud iga päev soolveega üle, muud ei mõika ette võtta.

pipi

Postituste arv : 58

Tagasi üles Go down

Re: Juustu laagerdumine

Postitamine  Gevalia on Laup Juun 04, 2011 11:33 pm

Mina neid kettaid hoidsin keldris valmiva juustu omaenda vadaku soolvees. Pealmine kippus sellist limast kihti ümber võtma aga ühtäkki kui teised kõik maha müüdud said ja seda pealmist vaatama hakkasin et hea küll selle ma söön nüüd ise ära, nagunii parseldamiseks liiga jõleda väljanägemisega selgus, et midagi oivalisemat polnud ma oma elus saanudki! Mmmm. seda tahaks küll veel...
Kaire Vannase lamba- kitse blogis võta märksõna "juust", avaneb materjali kuidas juust ürtide ja õliga hoidistada või soovi korral hoopis vahatada kui teda tõesti nii palju üle jääb et vaja säilitada. Meil see mure hoopis, et kliendid tulevad ja ostavad toodangu ennem ära kui sellest kämpingulaudu valmistama jõuab hakata.
Vabandan üleelusuurelt pikkade lausete pärast, katus sõidab 4 päeva järjest on mingi kits talledega maha saanud.
Gevalia

Postituste arv : 182

http://sites.google.com/site/mlehis/kitsed

Tagasi üles Go down

Postitamine  pipi on Püh Juun 05, 2011 4:47 pm

Selleks, et juustu müüa, on tarvis ta enne valmis saada, ma räägin momendil lehmapiimajuustust, see ikka peab vähemalt 1 kuu seisma, enne kui valmis saab.

pipi

Postituste arv : 58

Tagasi üles Go down

Postitamine  Gevalia on Püh Juun 05, 2011 6:48 pm

Aa, lehmapiimajuustu ostame Maximast :-) Ja kui suuremat kogust vaja, siis otse Põlva- mis-iganes-uue-nimega-piimakombinaadist 15- kilose kangi...
Gevalia

Postituste arv : 182

http://sites.google.com/site/mlehis/kitsed

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

- Similar topics