KURB TEEMA: HOBUSED

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

KURB TEEMA: HOBUSED

Postitamine  Koidulatalu on Püh Apr 03, 2011 10:17 pm

Postitasin sama teema juba kodulindude foorumisse, kuid panen ka siia üles. Loodan, et te ei pahanda.

Täna surid ära meie MÕLEMAD hobused!!!

Hommikul lauta minnes oli kõik segi taotud. Kitsede aedik laiali, hobuste boksidel seinad lõhutud. Seinast kive välja taotud...verd oli...ja üks hobune (trakeen) lamas maas ning krambitas. Teine hobune (araablane) värises. Kutsusime koheselt loomaarsti. Ei olnud enam midagi teha, panime magama. Samal ajal hakkas teine hobune koplis krambitama. Alguses püstijalu, siis silmad pöörasid pahempidi ning kukkus ka maha. Arst proovis ravimitega, kuid ei saanud asja.

Õhtul leidsime koplist neoonsinise laigu!! Arst kahtlustab mürgitust, kuid millest!? Me ei ole sööta muutnud!

Homme võtan kõikvõimalike organisatsioonidega ühendust, mul on tarvis teada saada põhjus. MIKS???

Kas kellelgi on veel olnud sarnast situatsiooni?

Kavatsen ühendust võtta ka pealtnägijaga. See ei ole normaalne, et loomad nii surevad. Lihtsalt paari tunniga tekivad närvinähud ja krambid!? Kui tegi on tüepoolest mürgitusega, mis siis saab, kui järgmisema maitsevad "mürgipala" minu lapsed???

Nüüd sai küll emotsionaalne tekst, kuid olen hetkel endast väljas! Ehk annate andeks

NB: Ükski lind vahejuhtumis kannatada ei saanud Küllaga ehmatas meie küülik ennast surnuks

Kes on sama murega kokku puutunud või oskab mulle adekvaatset nõu anda, siis palun helistage 65 490 223 või kirjutage koidulatalu@hot.ee

Lugupidamisega,
Moonika Kirsch
Koidula talu perenaine

Koidulatalu

Postituste arv : 5

Tagasi üles Go down

Re: KURB TEEMA: HOBUSED

Postitamine  pipi on Esm Apr 04, 2011 8:39 am

Sügav kaastunne...

Kindlasti olete juba sealt laigust proovid võtnud? Ja surnud hobustelt ka vast saab proove võtta. Neoonsinine, misasi see küll olla võiks ja kust see sinna sai? Kellegi kuri käsi?

pipi

Postituste arv : 58

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

- Similar topics